امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری جشنواره
برگزاری جشنواره به پایان رسیده است.
لیست اعضاء کمیته علمی جشنواره

 

 

دبیر جشنواره

سرکار خانم دکتر ملانظری

رئیس دانشگاه الزهراسلام الله علیها

 

دبیر علمی 

خانم دکترتوازیانی 

عضو هیأت علمی دانشگاه الزهراسلام الله علیها

 

دبیر اجرایی 

خانم اقبال اصلانی

 

 

تاریخ های مهم جشنواره
مهلت ارسال آثار »
1396/05/20
تاریخ اختتامیه »
1396/06/27
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
3
بازدید دیروز :
22
بازدید کل :
32701
اسامی برگزیدگان
1396/07/01

برگزیدگان بخش علمی

 

  • عباسعلی اخوان رتبه اول محور بانوان برتر اسلام، الگوی دختران و بانوان
  • سلطنت روایی رتبه اول محور نقش بانوان در مشارکت های اجتماعی
  • ناصر پناهنده رتبه اول محور نشاط و بالندگی بانوان در آموزه های دینی
  • فاطمه حیدری رتبه اول محور اشتغال بانوان در جامعــه اسـلامی
  • مریم علیزاده رتبه اول محور تفاوت جایگاه واقعی زن با تفکرات فمنیستی

 

  • زهرا سادات میرهاشمی رتبه دوم محور بانوان برتر اسلام، الگوی دختران و بانوان
  • انسیه صالحی مرزیجرانی رتبه دوم محور نقش بانوان در مشارکت های اجتماعی
  • اکرم نامور و فاطمه نامور رتبه دوم محور نشاط و بالندگی بانوان در آموزه های دینی
  • مهتاب پورآتشی و اصغر زمانی رتبه دوم محور اشتغال بانوان در جامعــه اسـلامی
  • فرشته معتمد لنگرودی و فتحیه فتاحی زاده رتبه دوم محور تفاوت جایگاه واقعی زن با تفکرات فمنیستی

 

  • سیده فاطمه حسینی حسین آباد رتبه سوم محور بانوان برتر اسلام، الگوی دختران و بانوان
  • فاطمه جعفری ندوشن رتبه سوم محور نقش بانوان در مشارکت های اجتماعی
  • رضا شکرزاده رتبه سوم محور نشاط و بالندگی بانوان در آموزه های دینی
  • محبوبه الهی رتبه سوم محور تفاوت جایگاه واقعی زن با تفکرات فمنیستی

 

برگزیدگان بخش ادبی

 

  • علیرضا رجبعلیزاده کاشانی رتبه اول شعر
  • سپیده شراهی رتبه اول داستان
  • قاسم بای رتبه اول متن ادبی

 

  • اعظم السادات حسینیان رتبه دوم شعر
  • مجتبی صفدری رتبه دوم داستان
  • سمیه رحیمی باقرآبادی رتبه دوم متن ادبی

 

  • شبنم فرضی زاده رتبه سوم شعر
  • حمزه ولی پور رتبه سوم داستان
  • محمد حسن محقق رتبه سوم متن ادبی

 

برگزیدگان بخش هنری

 

  • محمد اختری رتبه اول نقاشی
  • نرگس متولد بخشایش رتبه اول حجم
  • لیلا دهقانی رتبه اول صنایع دستی
  • زهرا مهدوی رتبه اول صنایع دستی
  • محمد کرمی رتبه اول خوشنویسی
  • سمیه رشیدی رتبه اول نگارگری
  • سمیرا شرفه رتبه اول طراحی پوستر
  • میلاد نعلبندیان رتبه اول عکاسی
  • محمد حسین پاکدل رتبه اول عکاسی
  • سعید نجاتی رتبه اول فیلم

 

  • رقیه رتبه دوم نقاشی مدرسی حجت آبادی
  • مریم حاصلی رتبه دوم نقاشیخط
  • فاطمه امینی رتبه دوم نقاشیخط
  • بهروز نخستین شاکر رتبه دوم خوشنویسی
  • محمد حسن نخعی رتبه دوم نگارگری
  • فاطمه رحیمی خانیکی رتبه دوم نگارگری
  • مژگان شریعت زاده رتبه دوم طراحی پوستر
  • امیرمهدی نجفلو شهپر رتبه دوم عکاسی
  • یعقوب اکبریان رتبه دوم فیلم (ماه و ستاره) فیلم

 

  • ضیافت بیاتی رتبه سوم نقاشی
  • هادی هنر دوست رتبه سوم نقاشیخط
  • ستار ولی نژاد رتبه سوم خوشنویسی
  • محمد حسن نخعی رتبه سوم نگارگری
  • لادن سلاحی رتبه سوم طراحی پوستر
  • سید نیلوفر محمودیان رتبه سوم عکاسی
  • سید محسن پیروی نژاد رتبه سوم عکاسی
  • میرعباس خسرونژاد رتبه سوم فیلم (فروزان)
  • وریا نیک منش و مریم هاشم نژاد رتبه سوم فیلم ( قرار)


آدرس دبیرخانه : میدان ونک، میدان شیخ بهایی، دانشگاه الزهرا سلام الله علیها، معاونت فرهنگی و اجتماعی، طبقه همکف، اتاق یک.
شماره تماس: 02188216899
@banouyekeramat کانال تلگرام
banouyekeramat@gmail.com پست الکترونیکی